SPRZĘT

Laser - YAG LN 100

Laser grawerujący dużej mocy. Możliwość głębokiego wykonania grawerunku w metalach miękkich - aluminium, miedzi poprzez metale szlachetne - złoto, srebro, aż do stali nierdzewnej i hartowanej. Laser charakteryzuje się bardzo wysoką precyzja wykonania głębokich napisów i znaków graficznych nieosiągalną przy grawerowaniu mechanicznym.

Laser - YVO4

Laser znakujący charakteryzujący się dużą precyzją znakowania na przedmiotach metalowych i tworzywach sztucznych, istnieje możliwość wykonania znakowania po obwodzie na przedmiotach o kształcie walca np. długopisach czy kubkach.

Laser - CO2

Laser przeznaczony do grawerowania drewna, skór, tworzyw sztucznych, szkła i papieru. Jak każde urządzenie pracujące w technologii laserowej charakteryzuje się dużą dokładnością wykonywanego znakowania.

Blackbox 4037

Grawerka High Speed z elektrowrzecionem i korekcją długości narzędzia. Przeznaczona do grawerowania w wosku, laminatach, pleksi, tworzywach sztucznych. Dobrze sprawdza się również przy grawerowaniu w aluminium i metalach kolorowych, przy wykonywaniu matryc do hot-stampingu i stempli.